joe :***

24. ledna 2009 v 19:27 | ŠTyLiNKa=* & STyLiNKa=o] |  Joe
Hej kdyby ste o joem vůbec nic nevěděli což mi přijde divné ,když je tak super ochvatnej :) tak tady neco malo o něm :)Joe Jonas - obrázek interpreta


Základní informace


Vlastním jménem: Joseph Adam Jonas, datum narození: 15.08.1989, místo narození: Casa Grande, Arizona, znamení: Lev, oblíbené jídlo: Kuřecí řízek v sendviči s majonézou, song: Only Hope od Switchfoot, obl. Barva: Modrá, skupina: Copeland a Switchfoot, obl. Herec: Jim Carey, chce rozdrtit:Natálii Portmann,Emu Watson a Jesicu Albu, sladkost: Čokoládoví indiánek, obl. Film: Hloupý a hloupější, joe Jonas zpívá od roku 2005 v kapele "The Jonas Brothers" . Joseph převážně zpívá, ale také umí hrát na kytaru a piano. V kapele je spíše bavičem. Jeho vzorem je jeho táta. Oblbeným songem z alba Jonas Brother je "Still in Love With You" a "Australia". Jeho oblíbenými cereáliemi jsou Trix a Corn Pops. Joeovou oblíbenou značkou žvýkače jsou Orbitz. Nejradši má příchuť origiální žvýkačky. Rád by nahrál píseň s The Police. Je velkým fanouškem filmu High School Musical. Jeho oblíbenou postavou je Chad, kterého hraje Corbin Bleu. Hrál ve třech broadwayských hrách, La Bohéme, The Velveteen Rabbit a Oliver. Oblíbeným songem z alba Its About Time is je "I Am What I Am". Nejlepší dárek jaký kdy dostal od fanouška byl hrošík. Jestli by si mohl vybrat kohokoliv, kdo ho hrál ve filmu o jeho životě, tak by si vybral Johnyho Deppa jako Jacka Sparrowwa. Joe měl pejska jménem Coco, když byl mladší. Zemřel během tour The Best of Both Worlds Tour v roce 2007. Jeho nejoblíbenější místo se zmrzlinami je Pinkberry. Joeova oblíbená kniha je A Wrinkle in Time (Vráska v Čase). Jeho oblíbená pizza je BBQ kuře. (pozn.: asi pečený kuře?!). Joeova oblíbené "nezdravé jídlo" jsou mint a creme oros. Joeova oblíbená zvířata jsou opice a klokani. Oblíbená příchuť Baby Bottle Pop je jahodová. Jeho oblíbeným muzikantem je Fredie Merkury. Joe dává přednost čaji před kávou. Joeova oblíbená kreslená postavička je Rocko z Rocko´s Modern Life. Joeova oblíbená poleva na zmrzlinu je horká poleva. Jestli by měl hned teď Joe opustit hudební svět, tak by chtěl být chlápkem, který prodává zmrzlinové kornouty v Disney Worldu nebo filmovou hvězdou.
Joeovým hlavním vzorem v muzice jsou Johny Lang, The Strokes, the Hives a skupin s názvem Thirsty Merc. Rád by vystupoval na stadiónech The Hollywood Bowl a Giants Stadium. Joe by rád tour v Anglii, Austrálii a Asii. Jeho oblíbené rychlé občerstvení je In´N´Out Burger. Není velkým fanouškem McDonalds. Joeovo oblíbené slovo je Supercalifragilisticexpialidocious. (pozn.:pokus o to to přeložit tu byl, ale jako to prostě nejde….eee prostě ne, kdo na to přijde tak ať to napíše do komentů..8))….díky). Kdyby mohl být nějakým zvířetem, tak by byl divokým lvem. Kdyby mohl vyměnit svoje bratry za jiné osobnosti, tak by vyměnil Kevina za Shakiru a Nick za Beyonce. Joeovo znamení je lev. Radši dívce napíše než aby jí zavolal. Je křesťan. Víra je velmi důležitá pro celou Joeovu rodinu. Ze všech z Jonas Brother je Joe největší "ladies man". (pozn.:to mi nedalo … to prostě nešlo a navíc to nejde nějak výstižněji přeložit..xD …. tak třeba něco jako "panička, fiflenka"). Když Joe flirtuje s dívkou tak jí objímá a maličko pošťuchuje. A to že ji má rád pozná podle toho, že jí lichotí a hodně se směje. Oblíbenou stolní hrou jsou Monopoly a Connect 4. Jeho oblíbeným svátkem je Den Sv. Valentýna a Vánoce. Joe se nebojí ukázat dívce, že jí má rád. Je pobavený, když se ho lidi ptají na jeho prsten čistoty, říká, že je ženatý! Ze všech bratrů je nejhlasitější, nejnepořádnější a nejlínější. Dostal tamburínu z Guitar Center. Jeho akustická kytara se jmenuje Black Pearl. (Černá Perla). Jednou řídil tour bus a skoro ho rozbil. Joe má bílý iPod na videa. Joeovým nejcennějším majetkem jsou jeho vlasy. Miluje běhání, plavání a kopanou. Lehce se vyděsí. Někdy než jde spát tak poslouchá Beethovena. Jeho čínské znamení je had. Na YouTube někdy Joe vystupuje jako DJ Danger.Jako jeho bráchové Nick a Kevin i Joe nosí prsten čistoty. Song "Mandy" je vlastně o jeho ex-přítelkyni a nejlepší přítelkyni. Jeho oblíbený song je "Only Hope" od Switchfoot. Joeovými oblíbenými jídli je kuřecí řízek v sandwichi s majonézou, sněhové, bílé šišky a babiččina domácí pizza.
Oblíbené pořady jsou Boy Meet World, Hrdinové, Ztraceni, Přátelé a Most Extreme Challegne (Nejextremnější výzvy). Před Jonas Brother byl vokalistou spolu s Kevinem. Jeho oblíbené pití je pomerančové Gatorage, Red Bull, čokoládové mléko a voda. Spolu s bratry byl Joe členem kostelního sboru. On a ostatní z Jonas Brother jsou tváří Baby Bottle Pops. Jeho oblíbenými herci jsou Jim Carrey a Johnny Depp. Mezi jeho oblíbené kapely patří Switchfoot, Daft Punk, A-Ha a Copeland. Také má rád skupinu Team Hilario. Jeho oblíbenou herečkou je Natalie Portmon. Podle jeho brášků by mohl být pořád v koupelně a pořád se upravovat a připravovat. Čtyřikrát se zeptá jak vypadá. Měří 5´9". Je stejně vysoký jako starší brácha Kevin. Joeova oblíbená příchuť zmrzliny je Čokoládové Marshmaloow. Jeho oblíbené filmy jsou Prázdniny, Dumb and Dumber, Hledání země nezemě, School for Scoundrels, Transformers, Liar Liar and Feathers. Oblíbenými sporty Joea jsou wiffle ball, kopaná a tenis. Joe jedno dobu randil s Amandou Michalkou. Potkali se na tour s Aly a AJ. Důvod proč se rozešli byla vzdálenost mezi nimi. Jméno jeho mamky je Denis Jonas a táty Paul Kevin Jonas Sr. Když byl Joe malý tak byl velmi závislí na svém Barney Bankovi. Jednou se jeho máma rozhodla, že se ho zbaví a tak ho vzala a chtěla ho dát její přítelkyni, aby ho vyhodila, když v tom ji chytil Joe a řekl něco jako, "Proč máš mího Barneyho?" Joe umí hrát na keyboard, kytaru, piano, bycí a tamburínu. Mezi Joeovi koníčky patří jogging, vypracovávání se a natáčení filmů. Jeho oblíbená barva je modrá. Joe je ve skupině Jonas Brother spolu s dvěmi ze svých bratrů. Joeovým zlozvykem je kousání nehtů. Jeho oblíbenými sladkostmi je Twix, čokoláda Godiva a Tootsie Rolls.

Tenkrát poprvé

První kniha: Are You My Mother? (Jsi má máma?)

První film, který viděl v kině: Homeward Bound

První zábavní/tématický park: Six Flags

První album: Britney Spears CD

První práce: Odhrabávání sněhu

Zajímavosti

Při natáčení filmu Camp Rock bylo nejvíc trapný pro Joea, když se praštil do břicha a prdnul si. (pozn.:XDDD). Když byl Joe a jeho bráchové malý tak jedli pořád jedlé kytary. Jedna stála $1.25. Joe má pokoj s jeho starším bráchou Kevinem. 5.ledna 2008 odvezli Joea do nemocnice potom co zakopl o skříňku v zákulisí na koncertě v Atlantic City. Měl pár stehů na zranění na hlavě. Zranění vzniklo, když on a jeho bráškové natáčeli video pro youtube. Joe spí na prodloužené posteli. Podle Joea potřebuje Miley Cyrus svěrací kazajku. Má rád profesionální wrestling. Když byl mladší, tak nikdy nechtěl zpívat. Má rád píseň "Crank That" od Soulja Boy. Jestli by někdy šel na univerzitu, tak jeho táta řekl, že by byl dobrým ředitel v divadle umění. Joeova První velká koupě byly Nike Dunks. První kniha, kterou kdy Joe přečetl byla Are You My Mother? od P.D.Eastmana. Joe říká, že nejlepší na škole byla jeho lavice. Jeho nejoblíbenější historickou dobou jsou 80.léta. Oblíbená věda ve škole byla psychologie. Má 5 kytar.

Oblíbeným návrhářem je LaCoste´s. Oblíbeným spisovatelem je Dr. Seuss. Joeovi nejoblíbenější přátelé jsou Mandy Vandamye a dívka jménem Amelia. Jeho oblíbený předmět ve škole byly sociální studie. Joeovým prvním výletem za hranice bylo Mexiko. První film, který viděl v kině byl Homeward Bound. První věc, pro kterou šáhne v ledničce je voda. Když byl Joe mladší, tak si jednou zasekl hlavu v jeho tamburíně. Joe je velkým fanouškem univerzitního fotbalového týmu Penn State University. Joeova první práce v dětských letech bylo odhrabávání sněhu. Jeho nejbláznivější Novoroční předsevzetí bylo mluvit se zvířaty. Nejlechtivější je na krku. Jeho první album, které si koupil bylo Britney Spears CD. Nejraději má z aut Mercedes. Jeho oblíbený kostým na Halloween je oblek kovboje. Joe má rád bramborové chipsy s burákovým máslem a želé sandwichem. Joeovým talismanem pro štěstí jsou jeho přátelé. Jestli by měl žít v jiné době, tak by to byly 60. nebo 70. léta. Kdyby mohl udělat rozhovor s nějakou celebritou, tak by to byla Natalie Portman. Podle jeho mámy (Denise), by dělal Joe věci jako, že by si strčil hlavu mezi dvě prkna u plotu a pak by volal ať ho dostane ven hasič. Jeho jméno, Joseph, znamená "rozvíjející se" a je židovského původu. Jeho prostřední jméno, Adam, znamená "muž" a nebo "země" a je taky židovského původu. Chce navrhovat disko koule přilby. Protože je krátkozraký, tak někdy nosí brýle. Kdyby mohl být Joe jeden den presidentem, tak by nechal vyrobit stromy s cukrovou vatou. Od roku 2007 žije v Hollywoodu, Kalifornie. Dává přednost životu ve Wyckoffu, New Jersey. Nemá rád, když ho zve dívka ven. Dává přednost tomu když jí musí dobývat. Joeovým oblíbenými místy pro odpočinek jsou Bahamy a Jamajka. Joe by se jednoho dne rád vypravil na měsíc. Kdyby mohl vzít dva lidi, jak už živé a nebo z těch, kteří už zemřeli, na cestu okolo světa, tak by vzal Chrise Farleye a Ježíše Krista. Rád by vystupoval s U2, The Police, Willem Smithem a Pascal Flatts. Jeho poznávacím znamením je čelenka ve vlasech. Byl velmi nadšený, když se jeho mladší bráška Frankie narodil. První noc potom co se vrátili z nemocnice, tak se Joe vzbudil, aby mohl pomoct mamince s krmením a výměnou plenek. Kdyby začal jejich dům hořet, tak by se pravděpodobně pokusil zachránit jeho kytaru. Joe řekl, že by se nejvíce chtěl spřátelit s Balooem z Knihy Džunglí, protože by se mohl obejmout s medvědem. Má červené zářivé ponožky, které nosí pro štěstí. Pro jeho účes "choopy locks" se nechal inspirovat Japonskými kreslenými seriály. Když Joe neví jak získat srdce milované dívky, tak se obrací pro radu za jeho starším bratrem Kevinem. Jednou se na Halloween převlékl Joe za kovboje jezdícího na býkovi. Joe sbírá pera a když byl mladší, tak akční figurky G.I.Joe. Joe se učil doma do 7. třídy. Podle jeho mámy byl Joe jako dítě tichý. Má rád, když dívky nosí legíny. Joe má italský původ. Joeova oblíbená kravata je jeho kravat se vzorem pruhů zeber. Jeho přezdívky jsou JJ a Danger (Nebezpečí). Miluje song od Rihhany "Umbrella". Jeho oblíbená show, když byl dítě byl Barney. Má iPhone. Nejvíc je naštvaný, když pozve dívku ven na večeři a ona řekne, že už jedla. Joe rád jí různé druhy exotického ovoce. Narodil se na 4. výročí svatby jeho rodičů. Má rád jasné, lesklé a zářivé věci. Osobnosti, se kterými by se rád setkal, jsou Emma Watson, Jessica Alba, Katharine McPhee a Natalie Portman. Je pravák. from:www.t-music.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 cupinka cupinka | 24. ledna 2009 v 20:07 | Reagovat

jeee mocinky klasny holky! Krasnoučkej blogísek!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama